Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Nasze wiadomości zobacz archiwum

Podlodowe Zawody o Mistrza Koła nr 12 Dąbrowa Górnicza 30.01.2010 - Wyniki

Podlodowy Mistrz Koła Zawody rozegrano jak co roku na zbiorniku Pogoria I. W zawodach wzięło udział 18 zawodników. Rywalizację rozpoczeto o godz 8 40. Aura dopisała, wprawdzie nie było słońca ale temperaura była znośna wahała się w granicach 0. A dla zmarzniętych zawodników 20 cm lód do przewiercenia był wystarczającym "rozgrzewaczem". Wyniki: Punkty 1. Bijak Mariusz 1810 2. Zachara Krzysztof 710 3. Szlęk Przemysłwa 590 4. Szata Janusz 510 5. Królikowski Mariusz 430 6. Ratuszny Piotr 380 7. Mucha Damian 280 8. Sikora Tomasz 270 9. Szymanowski ...... więcej

Regulamin Grand Prix Koła nr 12 na 2010 r.

Klasyfikacje | 2010-03-13 | Publikujący: Koło PZW nr 12 Dąbrowa Górnicza

REGULAMIN GRAND PRIX KOŁA NR 12W WĘDKARSTWIE SPŁAWIKOWYM w 2010 roku 1. W konkursie Grand Prix mogą wziąć udział tylko członkowie PZW Koła nr 12 Dąbrowa Górnicza. 2. Cykl trwania konkursu Grand Prix - 1 rok. 3. Za rok 2010 będą wliczane punkty z 5 następujących zawodów (zgodnie z terminarzem): - Zawody o Mistrzostwo Koła - Zawody o Puchar Koła - Zawody o Puchar Prezesa Koła - Zawody o Mistrzostwo Dąbrowy Górniczej w wędkarstwie spławikowym - Zawody o Puchar Ryszarda Wieczorka 4. W w/w zawodach będzie obowiązywać punktacja (zajęte ...... więcej

Grand Prix Koła nr 12 Dąbrowa Górnicza 2009

Klasyfikacje | 2010-03-13 | Publikujący: Koło PZW nr 12 Dąbrowa Górnicza

LP Imię i nazwisko Punkty Waga Ryb 1 Bijak Mariusz 10 11715 2 Szymanowksi Waldemar 11 11830 3 Ciszewski Jarosław 14 6215 4 Kordziak Paulina 20 2610 5 Sikora Tomasz 22 7785 6 Szlęk Przemysław 24 7325 7 Nowak Witold 27 5830 8 Łęgowik Paweł 30 7380 9 Tkaczyk Andrzej 32 4810 10 Sobański Albert 35 2825 11 Bryk Jerzy 35 4670 12 Kowalski Zbigniew 38 2355 13 Tutaj Bogusław 39 2370 14 Hrabia Łukasz 45 3090 15 Dąbrowski Zbigniew 47 2455 16 Nazimek Piotr 49 745 17 Kamieniarz Witold 50 675 18 Kozioł Marian 51 1025 19 Kamieniarz ...... więcej

Zawody Podlodowe

Aktualności | 2010-03-13 | Publikujący: Koło PZW nr 12 Dąbrowa Górnicza

Zapraszamy wszystkich wedkarzy członków Koła nr 12 Dąbrowa Górnicza na zawody podlodowe, które odbędą się w dniu 30.01.2010r. na zbiorniku Pogoria I. Zbiórka przy rybaczówce o godzinie 8.00. Zapisy w kole w każdy wtorek i piątek od 16.00 do 19.00. Wpisowe na zawody 0 zł!!!! Serdecznie zapraszamy. W ramach informacji : Lód na Pagorii na dzień 17.01.2010r miał grubość od 10 do 12 cm. Wędkarze najczęściej poławiali drobną płotkę.... więcej

Puchar Prezesa Koła nr 12 Kanał Dwory 04.10.2009

Zawody odbyły się na Kanale Dwory II w Oświęcimiu 04.10.2009 Wyniki Zawodów: Nazwisko i Imię Suma miejsc w sektorach Suma punktów 1. Bijak Mariusz 1 860 2. Kozioł Andrzej 2 710 3. Szlęk Przemysław 3 505 4. Ciszewski Jarosław 4 465 5. Tkaczyk Andrzej 5 215 6. Sikora Tomasz 6 200 7. Kordziak Paulina 7 95 8. Szymanowski Waldemar 8 70 9. Tutaj Bogusław 9 20 10. Królikowski Mariusz 10 0 11. Kozioł Marian 11 0 12. Michalski Antoni 12 0 13. Majerski Adam 13 0 ... więcej

Puchar Koła Dzibice 21.06.2009

Zawody odbyły się na zbiorniku Pogoria I w dniu 13.06.2009 Wyniki Zawodów: Nazwisko i Imię Suma miejsc w sektorach Suma punktów 1. Bijak Mariusz 1 3870 2. Szymanowski Waldemar 2 3270 3. Kordziak Paulina 3 2410 4. Sobański Albert 4 2400 5. Nowak Witold 5 2190 6. Ciszewski Jarosław 6 2170 7. Sikora Tomasz 7 1800 8. Szegda Robert 8 1680 9. Łęgowik Paweł 9 1540 10. Szlęk Przemysław 10 1310 11. Misiek Paweł 11 1030 12. Tutaj Bogusław 12 580 13. Bryk Jerzy 13 410 14. Deć piotr 14 260 15. Budziński Henryk 15 220 16. Michalski Antoni 16 210 17. Paluch Marcin 17 200 18. ...... więcej

Puchar Ryszarda Wieczorka Pogoria I 13.06.2009

Zawody odbyły się na zbiorniku Pogoria I w dniu 13.06.2009 Wyniki Zawodów: Nazwisko i Imię Suma miejsc w sektorach Suma punktów 1. Szymanowski Waldemar 1 1350 2. Ciszewski Jarosław 2 115 3. Kordziak Paulina 3 105 4. Bryk Jerzy 4 30 5. Sobański Albert 5 15 6. Kowalski Zbigniew 6 10 7. Deć Piotr 21 0 8 Budziński Henryk 21 0 9. Szegda Robert 21 0 10. Michalski Antoni 21 0 11. Wyderko Mirosław 21 0 12. Kałuża Zbigniew 21 0 13. Stachowicz Henryk 21 0 14. Deńca Leszek 21 0 15. Bednarczk Czesław 21 0 16. Majerski Adam 21 0 17. Tkaczyk Andrzej 21 0 18. Chytry Andrzej 21 ...... więcej

Spławikowe Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej Kanał Dwory 10.05.2009

Zawody odbyły się na Kanale Dwory w Oświęcimiu w dniu 10.05.2010 Wyniki Zawodów: Nazwisko i Imię Suma miejsc w sektorach Suma punktów 1. Tkaczyk Andrzej 1 4610 2. Szymanowski Waldemar 2 4560 3. Cierniak Marian 3 4340 4. Bryk Jerzy 4 4230 5. Hrabia Łukasz 5 3090 6. Sikora Tomasz 6 2800 7. Bijak Mariusz 7 1720 8. Nowak Witold 8 1260 9. Szlęk Przemysław 9 1120 10. Łęgowik Paweł 10 1000 11. Lesiak Jerzy 11 850 12. Denca Lech 12 250 13. Kowalski Zbigniew 13 120 14. Chronowski Zbigniew 14 110 15. Deć Piotr 15 80 16. Maruszewski Henryk 16 60 17. Chytry Andrzej 17 20 ...... więcej

Spławikowe Mistrzostwa Koła nr 12 18-19.04.2009

Zawody odbyły się na Zbiorniku Pogoria I. W dniach 18-19.04.2009 r. Rozegrano II tury dzieląc stanowiska na II sektory, ktoś kto w pierwszym dniu wylysował I sektor w drugim dniu losował stanowiska w II sektorze. Wyniki po II turach łącznie SENIORZY Nazwisko i Imię Suma miejsc w sektorach Suma punktów 1. Bijak Mariusz 5 5415 2. Ciszewski Jarosław 5 3715 3. Sikora Tomasz 7 3085 4. Nowak Witold 11 2380 5. Kowalski Zbigniew 11 2220 6. Szymanowski Waldemar 12 2565 7.Dąbrowski Zbigniew 12 2455 8. Tutaj Bogusław 15 1775 9. Nazimek Piotr 21 745 10. Kamieniarz Witold 22 675 11. ...... więcej

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Czy uważasz, że na Pogorii I powinien zostać zniesiony zakaz pływania jednostkami wodnymi z silnikami spalinowymi?
Tak
Nie
Jest mi to obojętne
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin