0

ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE 2015

Aktualności | 2015-12-06 | Publikujący: Koło PZW nr 12 Dąbrowa Górnicza

ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE Zapraszamy wszystkich członków Koła nr 12 w Dąbrowie Górniczej na zebranie sprawozdawcze, które odbędzie się dnia 19.12.2015 (sobota) I termin - godz. 9:00 II termin - godz. 9:30 W siedzibie Koła przy ul. Wojska Polskiego 35 Więcej informacji na www.dabrowa-gornicza.pzw.org.pl... więcej

Zawody z okazji 65 - lecia PZW

Aktualności | 2015-11-21 | Publikujący: Koło PZW nr 12 Dąbrowa Górnicza

W niedzielę rozegrano ostatnie zawody spławikowe w tym sezonie. Zwyciężył Marcin Michalski, wyprzedzając Wojtka Domina i Jacka Dziuba. Serdecznie gratulujemy... więcej

Kolejny sezon za nami- Grand-Prix 2015

Aktualności | 2015-10-23 | Publikujący: Koło PZW nr 12 Dąbrowa Górnicza

Wyniki tegorocznego cyklu "Grand-Prix Koła 12": 1 miejsce - Michał Żelazny 2 miejsce - Jarosław Ciszewski 3 miejsce - Marcin Michalski 4 miejsce - Waldemar Szymanowski 5 miejsce - Tomasz Sikora Gratulujemy !... więcej

Wspaniały sukces wieńczący sezon 2015- jesteśmy w elicie!

Aktualności | 2015-10-18 | Publikujący: Koło PZW nr 12 Dąbrowa Górnicza

Nasza drużyna w drugim dniu eliminacji osiągnęła wspaniały wynik 6 pkt drużynowych i zwyciężyła! W dwudniowej rywalizacji zdobyliśmy 3 pkt i awansowaliśmy do pierwszej ligi z jako zwycięzcy eliminacji. Skład drużyny- sobota: Szmigielska Martyna (4*), Domin Wojciech (2), Ciszewski Jarosław(3), Waldemar Szymanowski(3), Michał Żelazny (1) Skład drużyny- niedziela: Paulina Kordziak (1), Domin Wojciech (1), Sikora Tomasz(1), Waldemar Szymanowski (2), Żelazny Michał (1) * zajęte miejsce w sektorze ... więcej

Eliminacje do pierwszej ligi okręgowej- Kanał Gliwicki. Dzień pierwszy

Reprezentacja naszego Koła bierze udział w eliminacjach do pierwszej ligi. Po pierwszym dniu zawodów nasza drużyna zajmuje drugie miejsce. Wyniki poniżej... więcej

Drużynowe zawody spławikowe w Zawierciu o "Puchar Starosty"

Aktualności | 2015-10-04 | Publikujący: Koło PZW nr 12 Dąbrowa Górnicza

Zawodnicy naszwgo Koła w miniony weekend uczestniczyli w zawodach zorganizowanych przez Koło CMC Zawiercie. Nasi reprezentanci zajęli: drużyna 1drugie, a drużyna 2 piąte miejsce. Drużyna I: Domin Krzysztof, Żelazny Michał i Sikora Tomasz Drużyna II: Waldemar Szymanowski, Jarosław Ciszewski, Piotr Nazimek więcej zdjęć można zobaczyć w linku poniżej https://photos.google.com/share/AF1QipOZfuGRInTAOiFOO9Oe87yNcPnijASO7E-AyiFqZSc4SEgjph6N_EVFvGx6DKzjJw?key=Zm8xUUNYdUJ2aTdfaXB4UDJVSUJVT1QtVGpNSmlB ... więcej

Zawody Gruntowe nocne- wyniki

W nocy z 25-26 września odbyły się nocne zawody gruntowe. Zwyciężył kolega Waldemar Szymanowski, Łukasz Fesz zajął drugie miejsce a Piotr Nazimek stanął na najniższym stopniu podium.... więcej

Zakończenie sezonu !!!!!

Aktualności | 2015-10-01 | Publikujący: Koło PZW nr 12 Dąbrowa Górnicza

Zapraszamy na ostatnie zawody spławikowe naszego koła w tym sezonie. Zawody odbęda sie 11.10.2015 na zbiorniku Pogoria 1. Startowe płatne w siedzibie koła 15 zł. ... więcej

Zawody spławikowe Dwory- Janusz Szata wygrywa zawody o Puchar prezesa

Aktualności | 2015-09-20 | Publikujący: Koło PZW nr 12 Dąbrowa Górnicza

W dniu dzisiejszym na kanale Dworyodbyły się zawody spławikowe o"Puchar Prezesa". Dwory przyzwyczaiły nas do tego, że są szalenie wymagającym łowiskiem. Najlepiej w tych trudnych warunkach poradził sobie Janusz Szata, który z wynikiem1610pkt zwyciężył w zawodach. Minimalnie za nim uplasował się Tomek Sikora (1485 pkt), a trzecie miejsce podium przypadło Paulinie Kordziak (1210pkt). LiNK DO GALERII TUTAJ http://1drv.ms/1Kovyqc... więcej

Zaproszenie na nocne zawody gruntowe

Aktualności | 2015-09-16 | Publikujący: Koło PZW nr 12 Dąbrowa Górnicza

Zaprszamy na nocne zawody gruntowe, które odbędą się w dniu 25-26.09.2015 na zbiorniku Pogoria 1. Zbiórka w piątek o godzinie 17.00. Koniec zawodów o 6.00 Zapisy w Kole, lub u kolegi Krystiana Trybulca Serdecznie zapraszamy... więcej

Jaką metodę wędkowania lubisz najbardziej?