0

Wyniki zawodów spławikowej " Śląskiej Ligi Klubów"- Czechowice- Dziedzice

Aktualności | 2015-07-04 | Publikujący: Koło PZW nr 12 Dąbrowa Górnicza

Pierwszy raz zawody Ligi Ślaskiej odbyły się na zbiorniku karpiowym "Uroczysko Karpiowe" w Czechowicach-Dziedzicach. Upał sprawił, że rybybrały chimerycznie,a karpi nie złowił nikt (większość zawodników budowała wynikokoniami). W sektorze A złowiono kilka ładnych leszczy. W załącznikach wyniki klasyfikacji indywidualnej drużynowej oraz klasyfikacja generalna ŚLK. ... więcej

Zawody Weteranów (+55)

Aktualności | 2015-07-01 | Publikujący: Koło PZW nr 12 Dąbrowa Górnicza

Zapraszamy wszystkich którzy ukonczyli 55 lat na Spławikowe Mistrzostwa Weteranów które odbęda się 04.07.2015 na zbiorniku Pogoria I . Zbiórka godzina 7:00. Brzeg od rybaczówki w prawo ze zgledu na zawody zakmniety do godziny 13:00.... więcej

Spławikowe Zawody o Puchar Dąbrowy Górniczej

W ubiegłą sobotę na zbiorniku Pogoria 1 rozegrane zostały zawody spławikowe "Puchar Dąbrowy Górniczej". Zwycięzcą został Barabasz Tomasz. Drugie miejsce zajął Michalski Marcin, a trzecie Michał Żelazny. Gratulujemy.... więcej

Wojtek Domin MISTRZEM JUNIORÓW OKRĘGU KATOWICKIEGO!!!

Aktualności | 2015-06-22 | Publikujący: Koło PZW nr 12 Dąbrowa Górnicza

Miło nam poinformować, że Wojtek Domin został Mistrzem Okręgu w kategorii "JUNIOR". W dwudniowej rywalizacji na rzece Odra w Kędzierzynie-Koźlu, Wojtek dwukrotniewygrał swój sektor. Gratulujemy Wojtkowi, opiekunowi młodzieży- Tomaszowi Sikorze oraz całemu zarządowi naszego Koła. Więcej informacji i zdjęcia http://www.katowice.pzw.org.pl/wiadomosci/116334/60/rozegrano_mistrzostwa_kadetow__juniorow_u18_okregu_pzw_w_katowic... więcej

Śląska Liga Klubów- "Kanał Azotowy" w Kędzierzynie Koźlu

Aktualności | 2015-06-20 | Publikujący: Koło PZW nr 12 Dąbrowa Górnicza

Mamy już wyniki dzisiejszych zawodów ŚLK.... więcej

Finał "Młode talenty 2015- zbiornik Papirok"

Aktualności | 2015-06-14 | Publikujący: Koło PZW nr 12 Dąbrowa Górnicza

W dniu dzisiejszym w miejscowości Żory odbył się Okręgowy Finał zawodów z Cyklu "Młode talenty 2015".W zawodach wzięło udział 74 uczestników (górny limit wiekowy to 14 lat). Nasze Koło wystawiło trzyosobową reprezentację w składzie Jacek Dziób, Krzysztof Żelazny i Mikołaj Wiśniewski. Warunki były bardzo trudne- nie dość że temperatura przekraczała 30 stopni, to jeszcze poziom wody na zbiorniku obniżył się w ostatnich dniach o blisko metr! Młodzi zawodnicy naszego Kołą poradzili sobie bardzo dobrze- Krzyś zajął wysoką13 pozycjję a ...... więcej

Mistrzostwa Okręgu - Kędzierzyn-Koźle - Odra

Aktualności | 2015-06-07 | Publikujący: Koło PZW nr 12 Dąbrowa Górnicza

Mistrzostwa Okręgu Katowice 2015 już za nami. Mistrzynią Okręgu została Agnieszka Oślizło (Koło 48 Radlin), drugie miejsce zajęła Bożena Larisch (Koło 65 Zabrze Makoszowy), a na trzecim stopniu podium uplasowała się Bożena Termina ( Koło 20 Katowice Miasto) Mistrzem Okręgu został Ryszard Brąclik(Koło 80 Milmet), drugie miejsce Grzegorz Przybył (Koło 92 Halemba), trzecie miejsce Lukasz Niewelt ( Koło 49 Rybnik). Serdecznie gratulujemy zwycięzcom.... więcej

Informacje

Dnia 14.06.2015 zbiornik Pogoria I (brzeg od rybaczówki w prawo)ze względu na zawody zamkniety w godzinach 6:00 - 14:00. Za utrudnienia przepraszamy.... więcej

Spławikowe Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej

Zapraszamy na Spławikowe Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej które odbedą sie na zbiorniku Pogoria I w dniu 27.06.2015. Zbiórka o godzinie 7:00 pod rybaczówka. Zapisy w siedzibie koła płatne 15 zł.... więcej

"Słoneczny Dzień Dziecka"

Aktualności | 2015-05-31 | Publikujący: Koło PZW nr 12 Dąbrowa Górnicza

W przepiękną słoneczną niedzielę, na zbiorniku Pogoria 1 odbyły się zawody z okazji Dnia Dziecka. Frekwencja przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania- na zawody zgłosiło się 35 młodych wędkarzy w towarzystwie swoich najbliższych. Zarząd naszego Koła, jak co roku, stanął na wysokości zadania. Dzieci otrzymały słodycze i wiele wspaniałych nagród. Jedyne czego nie udało się zorganizować to współpracy z.... rybami :-), które niestety żerowały tylko na płytszych stanowiskach. Co prawda nie każdy złowił rybę, aledało się zauważyć wesołą ...... więcej